2020 lomtalanítási rend

Zalaegerszeg 2020. évi lomtalanítási rendje

 

  • 03.02. Hétfő:
    • Zrínyi u. és környéke: Alsójánkahegyi, Árpád, Bajcsy Zs. tér, Bartók Béla, Bem József, Bokréta, Dobó K., József A., Katona J., Kút, Mátyás király, Móricz Zs., Napraforgó, Orsolya tér, Orsolya út, Perczel Mór, Szent László, Tomori Pál, Tóth Árpád, Zárda, Zrínyi.
  • 03.03. Kedd:
    • Landorhegy: Alkotmány, Búzavirág, Gasparich út (Hegyközség és Platán sor közti szakasz), Hegyközség, Hegyoldal, Kispálhegyi, Nyár, Ősz
    • Szívhegy: Belsőszeg, Hóvirág, Kökény, Meggyfa, Szívhegyi, Szüret, Zalagyöngye
  • 03.04. Szerda:
    • Neszele: Bükkfa, Csillagvölgy, Esthajnal, Gébárti 82-től és 65-től kezdődően, Ilosvai, Irinyi J., Jedlik Á., Jégmadár, Király, Neszelei
    • Kaszaháza: Levendula, Kaszaházi, Panoráma tér, Papharaszt, Rózsavölgyi, Ságodi u. 18-ig és 37 -ig bezárólag, Vásártér, Zala
    • Gólyadomb: Füzike, Gólyadombi, Kakukkfű, Tücsök, Verőfény
  • 03.05. Csütörtök:
    • Pózva: Akácfa, Felsőerdő, Őrház, Pózva, Vasút u
    • Nekeresd: Egervári, Nekeresdi, Virágzó mező,
  • 03.07: Szombat:
    • Andráshida: Andráshida, Apátfa, Áfonya, Berek, Cserfa, Csillagh László tér, Dukai Takács Judit, Estike, Égerfa, Gazdaság, Gábor Áron, Gát, Gébárti 64-ig és 51 –ig bezárólag, Iskola, Jegenyés, Körmendi, Kövecses, Kutasi, Liget, Lovász, Novák Mihály, Nyíres, Öveges József, Rét, Szent István, Szentmártoni, Tölgyfa, Vadvirág
    • Hatháza: Hatházi, Reptéri
  • 03.12. Csütörtök:
    • Csácsi-hegy: Barackfa, Csácsi hegyi, Csiga utca, Dombalja, Homoktövis, Horizont, Madárbirs,Napnyugta, Nyári hegyi, Petelehegyi,Hosszú hegy, Púposdombi, Süveghegyi, Szarvas, Széperdő, Tél, Vari-kút u.,
    • Bozsoki-hegy: Bozsoki hegyi, Bozsoki-völgyi, Zölderdő
    • Cserlap: Cserlapi, Repkény
    • Géva-hegy, Pipa-hegy: Akácos u., Diós, Enikő, Gévahegyi, Gévavölgyi, Hevesi, Kanizsai u., Pipahegyi, Sashegyi, Szajkó u., Szeder köz.
  • 03.13. Péntek:
    • Erzsébethegy: Erzsébethegyi, Kápolnaszeri, Szirom, Újhegyi, Virágszer
    • Vorhota: Gyík, Katica, Szőlőhegyi, Teskándi, Vorhotai, Völgyi
  • 03.14. Szombat:
    • Csács: Balatoni, Bóbita, Csácsi, Csilla, Damjanich, Domb, Gólyahír, Halom, Harangvirág, Hétvezér, Holló, Klapka György, Nyerges, Pacsirta, Patkó,Puskás Ferenc köz, Rómer Flóris, Szó köz, Tüttő György,
    • Bozsok: Bozsoki, Mező, Ölyvesfalvi, Szabadság, Válicka,
  • 03.16. Hétfő:
    • Jánkahegy: Galagonya köz, Hosszú-Jánka, Jánkahegyi, Keresztes, Kikelet, Kőris, Leander, Liliom, Mákvirág, Napkelet, Ördöngös-völgy, Rövid-Jánka, Szőlőskert, Tőzike, Volán
    • Lukahegy: Lukahegyi, Sugár
  • 03.17. Kedd:
    • Ságod: Csapási, Csillagfény, Diófa, Fakopáncs, Fácános, Flamingó, Fűzfa, Hajnóczy, Martinovics, Orgona, Paperdő, Patak, Pitypang, Rigó, Ságodi és 30-tól és 39-től, Szellőháti, Szilvás, Telekalja, Termál, Tó, Tuboly László, Új u, Vasvári Pál, Viola.
  • 03.19. Csütörtök:
    • Öreghegy: Krókusz, Öreghegyi, Pityke, Rózsadombi,
    • Gálafej: Aranyeső, Feketerigó, Gálafeji, Havasi gyopár, Jázmin, Ligetszépe, Nárcisz, Százszorszép
    • Vakaroshegy: Cédrus, Erdőalja, Forrás, Lejtős, Sövény, Szeretet, Olajfa, Vakaros- hegyi
  • 03.20. Péntek:
    • Ebergény: Bor, Majori, Mandulás, Nagy Csarit, Táncoslapi, Tündér, Vass Lajos
    • Egerszeghegy: Dalos, Egerszeghegyi, Folyondár, Hársas, Hegybíró, Holdfény, Kápolnahegyi, Kis Csarit, Kishegyi, Lankás, Öregszívhegyi,Pincesor, Szarkaláb, Szedenik, Vadrózsa, Zengő
  • 03.21. Szombat:
    • Páterdomb: Avasárok, Baráth Ferenc , Baross Gábor, Báthory István, Bíró Márton u. 46-tól és 61-től (a vasútvonaltól Délre eső része) Farkas Dávid, Fenyő, Gönczy Ferenc, Holub, Honvéd, Juhász Gyula, Kazinczy, Kinizsi Pál 24-től és 31-től (vasútvonaltól Délre eső része), Margaréta, Páterdombi, Radnóti, Szegfű, Tulipán, Wlassics Gyula,
    • Belváros: Ady u, Arany János, Batsányi, Batthány u., Békeligeti, Berzsenyi, Bethlen G., Bíró Márton (A vasútvonaltól északra lévő szakasz, 44-ig és 57-ig), Bocskai, Borbély Gy., Boschán Gyula, Botfy, Budai Nagy Antal, Dózsa Gy., Flórián, Galamb, Gasparich u. felső része (Platán sor és Rákóczi u. közti szakasz) Göcseji u. északi oldala (Vizslaparki és Mártírok u. közti szakasz), Gárdonyi Géza, Hunyadi, Jákum Ferenc, Jókai Mór, Kabók Lajos, Kelemen Imre, Kertész, Kert, Kinizsi u (a vasútvonaltól északra lévő szakasz, 22-ig és 29-ig), Kis, Kossuth, Kosztolányi, Kölcsey, Könyök, Lőrinc Barát, Mártírok, Mérleg tér, Mikes Kelemen, Munkácsy, Nefelejcs, Október 6. tér, Ola u., Pázmány Péter, Petőfi u, Pintér Máté, Püspöki Grácián, Rákóczi u., Síp, Szeglet, Szilágyi Erzsébet, Táncsics, Toldi, Tompa, Vágóhíd, Virág Benedek, Vizslaparki, Vörösmarty.
  • 03.28. Szombat:
    • Besenyő: Besenyő, Cseresznyésszeri, Csörge, Esze Tamás, Hegyi út, Kutilapi, Posta, Szövetkezet,
    • Botfa: Avashegy, Alsó- Avashegyi, Avashegyi, Botfa, Gesztenyési, Karácsony hegyi, Rózsás, Várberki.
  • 03.30. Hétfő:
    • Kertváros: Alsóerdei u., Átalszegett, Balassi B. Babits Mihály, Bodza, Borostyán sor, Cinke, Czobor M. Csendes, Erdész, Erkel Ferenc, Fáy A. , Fejér Gy., Goldmark, Göcseji u. páros oldala, Gyimesi Hajnal, Hegyalja, Ifjúság, Jászai Mari, Köztársaság u., Lehel, Liszt Ferenc Május 1, Mészáros L, Mókus , Napsugár Olajmunkás, Sas, Vajda L., Závodszky
  • 03.31. Kedd:
    • Ola: Béke, Ebergényi 46-ig és 51-ig, Falumúzeum, Gyár, Hársfa, Helikon, Hock J., Karácsony S., Malom, Móra F., Muskátli, Mura, Perlaki, Rózsa, Szendrei J., Tavasz.
  • 04.01. Szerda:
    • Becsali: Becsali, Budai völgy, Cserhegyi,Gyöngyvirág, Gyümölcsös, Izzó, Király-horhos, Meredek, Mosoly
  • 04.02. Csütörtök:
    • Gógánhegy: Akácfa sor, Árnyas, Borsétány, Barka, Bíbor, Citromfű, Csicsergő, Csillagfürt, Dombos u, Ebergényi 48-tól és 53-tól, Felsődűlő, Fenyvesalja, Fenyves-köz, Gerle, Gógánhegyi, Gógánvölgyi, Harmat, Kaszás, Lőtéri, Petúnia, Rozmaring, Szekeresvölgyi, Szélhordta, Városvég.
  • 04.03. Péntek:
    • Bazita: Bazitai, Csáfordi forduló, Kilátó, Kisbükk-dűlő, Magasbükk u., Nimród, Temető, Toposházi
FEL